Slamb.eu

Specifikace stránek

Roční náklady na provoz webových stránek obvykle pohybují kolem 1000 korun včetně DPH a odvíjí se od druhu a počtu domén. Tato kalkulace zahrnuje webhosting Snackhost se všemi potřebnými technologiemi, jednu CZ nebo EU doménu a důvěryhodný HTTPS certifikát od certifikační autority Let's Encrypt s automatickým obnovováním.

Cena realizace kompletních stránek je zcela individuální. Před zahájením prací vybírám v případě prvotní spolupráce zálohu ve výši 50% z předběžně domluvené částky, výsledná cena se však může lišit podle množství dodělávek nebo změn. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím kontaktujte prostřednictvím formuláře níže.

Provedení

Standardní webové technologie, které jsou využívány pro zobrazení stránek v prohlížeči na počítačích, tabletech i smartphonech.

HTML5.1
CSS3
SVG 1.1

Podpora prohlížečů

Stránky fungují v aktuálních verzích všech používaných prohlížečů, obvykle i několik verzí dozadu. Explorer 11 má pouze základní podporu.

Chrome
Firefox
Edge

Administrace obsahu

Rozhraní, ve kterém si vlastník stránek může sám upravovat obsah. V případě jednoduchých stránek lze provádět úpravy přímo v kódu.

žádná
základní
na míru

Moje reference

Výběr z mých koderských prací za posledních pár let. Stránky jsou řazeny od nejnovějších po nejstarší a na většině z nich jsem se podílel ve spolupráci s kolegy přes grafiku a redakční systémy.

Funpark Panda
Funpark Panda (2017) Grafika Marie Koželuhová Systém Daniel Chodusov
Atlas AG
Atlas AG (2017) Grafika Marie Koželuhová Systém Daniel Chodusov
Zuckerstein
Zuckerstein (2017) Grafika Tomáš Matucha    
Go360
Go360 (2017) Systém Daniel Chodusov    
Turistico Praga Tour
Turistico Praga Tour (2017) Grafika Marie Koželuhová Systém Daniel Chodusov
Titaniic
Titaniic (2016) Grafika Marie Koželuhová Systém Daniel Chodusov
Vánoce na zámku
Vánoce na zámku (2016) Grafika Ota Gebauer    
Tomáš Sedliský
Tomáš Sedliský (2016) Grafika Marie Koželuhová    
Výživové poradenství
Výživové poradenství (2016) Grafika Marie Koželuhová Systém Daniel Chodusov
Vinařství Káfuněk
Vinařství Káfuněk (2016) Grafika Marie Koželuhová Systém Daniel Chodusov
Laro Computers
Laro Computers (2016)        
Aggere Vermut
Aggere Vermut (2016) Grafika Marie Koželuhová Systém Daniel Chodusov
201 Consulting
201 Consulting (2016) Grafika Marie Koželuhová Systém Daniel Chodusov
Arodax
Arodax (2016)        
Residence Karlín
Residence Karlín (2016) Grafika Daily Solution Systém Patrik Šimek
Autokomplex Menčík
Autokomplex Menčík (2016) Grafika Tomáš Matucha Systém Patrik Šimek
Levné telekomunikace
Levné telekomunikace (2016)        
Za Karlem IV.
Za Karlem IV. (2016) Grafika Ota Gebauer    
Fogi Design
Fogi Design (2015) Grafika Marie Koželuhová Systém Tomáš Matucha
Gagun Photo
Gagun Photo (2015) Grafika Marie Koželuhová Systém Tomáš Matucha
Commercial Investigations
Com. Investigations (2015) Grafika Marie Koželuhová    
Na Václavce 32
Na Václavce 32 (2015) Grafika Marie Koželuhová Systém Tomáš Matucha
Luděk Dvořák
Luděk Dvořák (2014) Grafika Marie Koželuhová    
Office Hart
Office Hart (2014) Grafika Marie Koželuhová Systém Tomáš Matucha
Spirulina z And
Spirulina z And (2014) Grafika Marie Koželuhová Systém Tomáš Matucha
ArtWest Wine
ArtWest Wine (2013) Grafika Marie Koželuhová    
Tomáš Šedivý
Tomáš Šedivý (2013) Grafika Marie Koželuhová    
Dekorace Iveta
Dekorace Iveta (2013) Grafika Martin Šůcha    
Výlety do Prahy
Výlety do Prahy (2013) Grafika Ota Gebauer    

Centrio fórum

10. ledna 2012 jsem založil diskuzní fórum zejména pro zákazníky využívající telekomunikačních služeb Centrio společnosti CentroNet, a.s. Cílem fóra je sdílení zkušeností, informací o novinkách, zajímavostech a technická podpora při řešní potíží se službami. Kdokoliv se může zdarma registrovat a zapojit do diskuze.

Během své existence prošlo Centrio fórum řadou změn. Nejvíce se jich odehrávalo v úplných počátcích, kdy jsem vytvářel a průběžně přidával obsah všeho druhu, který by mohl návštěvníky zajímat nebo který by jim usnadnil dohledání některých informací. V této době byly oficiální Centrio stránky vytvořené ve Flashi, což celkem komplikovalo jejich použití, zejména pak na mobilech a tabletech se systémem Android a iOS.

Za tři roky své existence došlo ke třem zásadním změnám vzhledu. Původní design z roku 2012 vycházel z alternativní HTML/CSS verze Centrio stránek, kde již však nedocházelo k aktualizaci obsahu. V původním barevném schématu převládala černá, červená a bílá barva a tak jsem použil skin Reckless Red od SeCl4.

Po dohodě s CentroNetem v roce 2014 jsem fórum upravil do barev flashového webu, kde dominovala šedá barva, nově s responzivním kódem. Zároveň došlo ke sloučení sekcí Hardware a Potíže se službami do jedné kategorie Technická podpora. Od této chvíle fórum oficiálně navštěvují také zaměstnanci CentroNetu, kteří zde informují o aktuálním dění a poskytují technickou podporu. V roce 2014 také proběhla soutěž o balíček služeb Trio+ na 12, 6 a 3 měsíce zdarma.

Koncem léta 2014 přišel CentroNet s novými stránkami pro služby Centrio, které opět vypadaly zcela jinak. Shodou okolností se blížilo vydání největší aktualizace samotné webové aplikace fóra phpBB za posledních sedm let a tak bylo třeba přijít s úplně novým vzhledem, který již musel být kompatibilní s novým fórem. Ve zhruba šestitýdenním obdobím mezi aktualizací phpBB a vytvořením nového základního skinu pro další úpravy jelo fórum dočasně s výchozím designem, který jsem jen lehce upravil do zelených odstínů a doplnil o Nivo Slider ze stávajícího vzhledu. Mezitím probíhaly přípravné práce na zcela novém slideshow s optimalizací pro ovládání dotykem, ale také jsem vytvořil nové záhlaví a zápatí, kam jsem psoléze nově integroval celou nabídku pro uživatelské ovládání a správu fóra. Všechny Novinky jsem zveřejnil 2. ledna 2015

Začátkem září 2017 přišlo Centrio s novým logem i stránkami a bylo opět třeba aktualizovat i vzhled fóra. Dosud nejnovější a v pořadí již čtvrtá verze fóra je postavena na skinu Avalanche od Komidesign, který jsem jako vždy značně pozměnil. Nový design částečně připomíná ten z dob flashového Centrio webu. Čtvrtou verzi fóra jsem vypustil na veřejnost 17.9.2017. Všechny předchozí verze si můžete prohlédnout prostřednictvím odkazů níže ve webovém archivu.

Centrio fórum v1
Centrio fórum v1 (2012 - 2014) postaveno na skinu Reckless Red od SeCl4    
Centrio fórum v2
Centrio fórum v2 (2014 - 2015) postaveno na skinu Coralis od Komidesign    
Centrio fórum v3
Centrio fórum v3 (2015 - 2017) postaveno na skinu Subway od Komidesign    

Kontakt

Zaujalo Vás něco z mé tvorby? Chcete navázat spolupráci? Potřebujete vytvořit stránky kvalitně a za přiměřenou cenu nebo se jen chcete na něco zeptat? Napište mi prostřednictvím kontaktního formuláře a můžeme se domluvit třeba na realizaci Vašich nápadů, budu se těšit.

Rovněž se můžete obrátit přímo na moje kolegy, kterým kód zpracovávám. Pro webové projekty na míru je Vám k dispozici společnost Arodax, pokud potřebujete navrhnout grafiku webu, kontaktujte Tomáše Matuchu nebo Maayadesign, a v případě dalších služeb spojených s počítači, sítěmi a elektronikou, můžete využít služeb firmy Laro Computers.